Пн-Пт: с 9:00 до 20:00

Сб: c 9:00 до 15:00 Нд: вихідний

Дзвоніть: 9.00 - 20.00

Куточки для купання

На сторінці:
Сортувати:
Фільтр товарів
грн.
1
5
5
1
5
1
1
1
1
1
1
3
3
3
2
1
Куточок для купання Руно Білий
Від 280 грн
Загальні характеристики
Розмір 80х80
Колір Білий
Матеріал Бавовна 100%
Країна виробник Україна
Тип Кутик для купання
Капюшон для купання Микрофибра Baby Жовтий
Від 170 грн
Загальні характеристики
Розмір 85х85 см
Колір Жовтий
Матеріал Мікрофібра
Країна виробник Китай
Тип Рушник для купання
Капюшон для купання Микрофибра Baby Рожевий
Від 170 грн
Загальні характеристики
Розмір 85х85 см
Колір Рожевий
Матеріал Мікрофібра
Країна виробник Китай
Тип Рушник для купання
Капюшон для купання Микрофибра Baby Блакитний
Від 170 грн
Загальні характеристики
Розмір 85х85 см
Колір Блакитний
Матеріал Мікрофібра
Країна виробник Китай
Тип Рушник для купання
Капюшон для купання Лапки
Від 160 грн
Загальні характеристики
Розмір 90х85 см
Колір Молочний
Матеріал 100% бавовна
Країна виробник Китай
Тип Стьобане полотно
Капюшон для купання Мишка
Від 110 грн
Загальні характеристики
Розмір 80х80
Колір Зелений
Матеріал 100% бавовна
Країна виробник Китай
Тип Махрові

Кроха вносить в розклад дня родини багато нових захоплюючих занять, що викликають розчулення та радість. Аби ніщо не затьмарювало позитивні емоції малюка та батьків, всі деталі потрібно ретельно продумати та підготувати. Одна з необхідних малюку деталей - куточок для купання. Це не просто дитячий рушник, покликаний увібрати зайву вологу, а ціла система по створенню комфорту для найбеззахиснішого члена родини.

Кому та навіщо потрібен махровий рушник з куточком

Це рушник, на куточок якого розміщений капюшон. Іноді він розміщується по центру однієї зі сторін. Звичайний рушник - річ, що не викликає питань з методу використання, а ось рушник з куточком здатен викликати сумніви у недосвідчених батьків. 

Варіанти використання:

  • після вечірнього купання;
  • перед сном в ліжку з бортиками;
  • на прогулянці;
  • на відпочинку.

Чому знадобився куточок після купання

Волога, що попадає у вушка, не виштовхується самостійно, а може залишатись у вушних проходах разом із бактеріями, викликаючи запалення або закупорювання слухового проходу. Жодна мама чи бабуся нізащо не дозволять, аби малюк був без шапочки, особливо після купання. Надягати її на зголоднілого малюка, що крутиться, тяжко, а коси слід витирати, аби малюку не доводилось спати у мокрому чепчику. Тому технологи і вигадали куточок для купання новонародженого, з’єднавши шапку та рушник.

Такий винахід став дуже популярним, тому що дозволив виймати малюка з ванни одразу у теплий рушничок, одночасно з усім тілом вкриваючи його голову та вушка від різких перепадів температур. 

Не менш актуальний дитячий рушник куточок для купання в басейні чи на відпочинку. Адже в поїздці важливу роль грає не тільки краса, але й зручність, кількість речей та можливість їх швидко просушити.

Якщо використати щільну теплу тканину, то можна суміщати його з тонким рушником чи пелюшкою. Прибравши вологу тонким вкладишем, можна залишити малюка відпочивати в теплому щільному конверті.

Використовувані матеріали

Купити рушник з куточком для малюка можна з вафельної тканини, плюша різної товщини, махри. Решта тканин використовуються рідко та мають якості перерахованих вище.

Вафельні рушники чудово всмоктують вологу, швидко сохнуть, але занадто грубі для ніжної шкіри дитини. В такому рушнику малюка не вдасться зручно погодувати та вкласти спати, але дуже зручно просушити шкіру після водних процедур.

Плюшевий рушник куток з вушками - теплий, м’який, дивовижно приємний на дотик. Плюш довго сохне та погане всмоктує вологу. Сушити малюка після купання такою моделлю не дуже зручно, проте вона чудово зберігає тепло та здатна служити ковдрою. Особливо зручно, що в таку ковдру можна загорнути малюка, погодувати та вивезти на прогулянку. Тонкий плюш часто прикрашають вушками чи очками, перетворюючи його на імітацію тваринки. Малюк в такому вигляді стає зайчиком, котиком чи навіть тигреням.

Махровий рушник куточок для купання займає перше місце серед батьків. Традиційна махра - м’який матеріал, чудово всмоктувальний та відводить вологу, зберігає тепло та достатньо швидко висихає.

З нього ж виготовляються рушники пончо. Такі моделі використовуються для молодших школярів та стають незамінними супутниками літнього відпочинку біля водойми. В ньому можна бігати, гратись, копатись у піску та навіть гуляти під сонцем, накривши голову капюшоном замість злітаючої з голови панамки.

Робіть вибір - рушник з куточком купити для щоденного купання вечорами чи відвідування басейну, відпочинку біля моря чи комфортних прогулянок. такий аксесуар стане просто функціональним предметом гардеробу, але й улюбленою річчю, що несе турботу та затишок.