Пн-Пт: с 9:00 до 20:00

Сб: c 9:00 до 15:00 Нд: вихідний

Дзвоніть: 9.00 - 20.00

Іграшки

На сторінці:
Сортувати:
Фільтр товарів
грн.
1
1
1
1
Дошка-балансир ведмедик
Від 5 100 грн
Загальні характеристики
Розмір 65х35
Колір бук
Матеріал дерево
Країна виробник Україна
Тип качалки
Додаткові характеристики в набор входит: доска-балансир, циферблат, резиновый мячик

Турбота про здоров'я і розвиток дитини – одне з найважливіших завдань суспільства. Однак, найбільший вплив мають батьки та дитячі іграшки. Бажання розвивати дитину якомога раніше, оточити його необхідною і зрозумілою інформацією, змушує батьків купити дитячі іграшки. 

Це не проста разова акція, по мірі росту і розвитку змінюються і іграшки, їх комплектація, склад і призначення. Від того, наскільки вони будуть правильно підібрані, залежить і те, наскільки ефективно і швидко пройде розвиток дитини.

Дитячі іграшки

Іграшка покликана допомогти дитині пізнати світ, навчитися володіти своїми органами і можливостями, рухатися, хапати, ходити і бігати, розрізняти кольори і конструювати. Саме вона сприяє розвитку, займає і розважає, прищеплюючи дитині вміння самостійного розвитку і пізнання.

Для того, щоб отримати максимальний результат, іграшки для дітей слід підбирати максимально правильно:

  • за віком,
  • статтю,
  • матеріалам,
  • кольорам,
  • типом функціонування.

Найперші розвиваючі іграшки для дітей призначені для немовлят. Це брязкальця, обнімашки, мобілі, підвіски на ліжечка і коляски, браслетики на ручки і ніжки. Подібні предмети рідко поділяють по статевій приналежності, радше орієнтуючись на початковий розвиток звукового сприйняття, дрібної моторики, вміння зосередитися на одному предметі. І до них пред'являються найвищі вимоги – іграшки для маленьких дітей повинні бути максимально безпечними: нетоксичний матеріал, фарба, відсутність дрібних деталей та гострих країв.

Дитячі іграшки для дівчаток

Після року, коли дитині постійно нав'язують підвалини суспільства, закликаючи його відповідати загальноприйнятим нормам поведінки для своєї статі, дівчатка починають виховувати в собі ніжність, жіночність, доброту, імітуючи поведінку мами і значущих жінок. Дівчатка грають в ляльки, м'які іграшки, кухні і будиночки, плетуть косички і прикрашають поні одягом, створюють сім'ї лялькам і оформляють їм житло.

Вироби цієї серії можуть бути текстильними, пластиковими, полімерними. 

Основна вимога до них – безпека, далі йдуть краса, функціональність, оформлення.

Дитячі іграшки для хлопчиків

Хлопчики, яких навчають бути сильними, мужніми і прагматичними, воліють грати солдатиками, машинками, роботами, літачками. Вони вчаться збирати конструкції і наздоганяти злочинців, будувати міста, перетворювати одні машини в інші, змагатися у швидкості. Різноманітні конструктори розвивають фантазію і допомагають створити нові з вже наявних. 

Прикольні іграшки для дітей

Також є безліч іграшок, призначених для обох статей: м'які тварини, конструктори, тверді фігурки тварин та героїв мультфільмів, кубики, пісочні набори, настільні, пізнавальні та логічні ігри. 

Пограти в лікаря, скласти вежу, керувати літаком, грати на музичному інструменті, малювати, перемогти в логічної настільної гри може хлопчик і дівчинка з однаковим успіхом.

Ряд предметів створені з метою розіграшів. Вони також не прив'язані до віку. Вистрибуючий з жуйки тарган, підстрибуючий павук, пластикова змія. Та й просто тварини і люди з порушеними пропорціями, тенденціями та кольорами: блакитний лев, надувні роги, смішні монстрики.

Все, що випадає за суворі рамки звичного і загальноприйнятого, можна сміливо відносити в ранг прикольних. Частина з них розрахована на малюків, інші – на підлітків і дорослих. Основне завдання таких виробів – навчити безпечно і весело виходити за рамки. 

Як купити іграшки для дітей

Як би ретельно не вибирали іграшки батьки, вони ламаються, губляться, рвуться, з них виростають і вони набридають. Щоб не витрачати багато часу і сил на самостійний вибір, варто замовити дитячі іграшки в інтернет-магазині. Наші менеджери магазину домашнього текстилю підкажуть, допоможуть і оформлять замовлення, щоб ви могли якомога швидше порадувати близьких своїм подарунком. 

Якщо у вас є свій торговий майданчик, або ви шукаєте подарунки на день народження або свята для класу, групи, просто для знайомих і друзів, вигідно купувати дитячі іграшки оптом. Цей товар завжди користується попитом.