Пн-Пт: с 9:00 до 20:00

Сб: c 9:00 до 15:00 Нд: вихідний

Дзвоніть: 9.00 - 20.00

Новини

Як вибрати ідеальну постільну білизну для комфортного сну

31.10.2019

0   185

Постільна білизна найвищої якості необхідна заради повноцінного людського відпочинку. Правильно підібраний комплект посприяє такій необхідності, як здоровий сон вночі і гарне самопочуття протягом усього дня. Як вибрати постільну білизну, відпочинок на якій принесе не тільки розслаблення вночі, але і додасть заряд бадьорості на весь день? Давайте розглянемо всі нюанси, фактори та особливості підбор..

Ковдри – характеристики, властивості, види наповнювачів, їх особливості та критерії вибору

23.10.2019

0   335

Що пишуть виробники на етикетці Зігріваючі властивості Види ковдр Натуральні наповнювачі Штучні наповнювачі Які бувають розміри ковдр Матеріал чохла Щільність набивки Правильна ковдра – запорука здорового і міцного сну Без теплої ковдри неможливо уявити повноцінний відпочинок, тому постільні приналежності – це найважливіший предмет в будинку. Комфортність сну залежить від ковдри, яка вико..

Кращі способи прання пір'яних подушок

16.09.2019

0   651

Зміст Підготовка до прання і необхідні миючі засоби Варіанти домашніх способів як можна випрати пір'яні подушки Правильне прання в машинці - автомат Прання в домашніх умовах вручну Альтернативні способи очищення подушок Незважаючи на істотне розширення асортименту наповнювачів для подушок, натуральний пух або перо залишаються найбільш затребуваними, популярними, так як забезпечують..

Якісне відбілювання постільної білизни - варіанти і способи

16.09.2019

1   469

Зміст Відбілювання постільної білизни хімічними засобами Найпопулярніші методи домашнього відбілювання Перекис водню Кип'ятіння білизни Застосування харчової соди Інші народні методи відбілювання Вид білосніжної білизни не тільки приємний, але ще й сприяє більш міцному сну, розслабленню, тому одним з найбільш частих запитів є «як відбілити постільну білизну». Сучасний широкий асор..

Новини