Пн-Пт: с 9:00 до 20:00

Сб: c 9:00 до 15:00 Нд: вихідний

Дзвоніть: 9.00 - 20.00

Бамбукові подушки

На сторінці:
Сортувати:
Фільтр товарів
грн.
15
1
4
7
4
7
2
1
11
14
3
2
4
8
6

Здоровий сон – основа гарного відпочинку. Ніщо не впливає на якість сну так, як правильно підібрані постільні приналежності. Бамбукова подушка – відмінне рішення для любителів натуральних матеріалів. Цей наповнювач має ряд властивостей, властивих штучним і всі переваги натуральних матеріалів.

Подушка з бамбука

Популярність бамбука пов'язана з його натуральністю і доступною вартістю. Стебла бамбука обробляються фізичним і хімічним методами. Перший більш екологічний, однак вироби виходять дуже дорогими і їх дуже мало на ринку. 

Купити бамбукову подушку, повністю створену механічним шляхом, досить складно. Хімічна обробка переробляє стебло і листя рослини, перетворюючи його в пишний, майже невагомий, наповнювач. В процесі обробки залишки хімічних речовин, що вимиваються з волокна, а значить не несуть небезпеки для здоров'я.

Подушки з бамбуковим наповнювачем

Постільні приналежності розділяють споживачів на шанувальників натуральних і штучних матеріалів. І тільки бамбукове волокно здатне об'єднати їх, несучи в собі позитивні якості обох видів матеріалів:

 1. Натуральність – безперечний і безумовний плюс. Як створення, так і утилізація матеріалу не завдає шкоди природі. Бамбукове волокно повністю розпадається в природі.
 2. Подушка майже невагома, навіть якщо має найбільший розмір. Наповнювач дуже легкий і м'який. Настільки, що часто використовується в поєднанні з іншими матеріалами: вовною, бавовною, синтетичними волокнами. 
 3. Антибактеріальність, якою володіє стебло бамбука, зберігається і в наповнювачі. Матеріал перешкоджає розмноженню бактерій, цвілі, пилових кліщів. 
 4. Подушка з бамбукового волокна не стане рознощиком неприємного запаху або хвороб у вашій спальні. Завдяки своїй інертності, матеріал не вступає в реакцію з навколишньою атмосферою.
 5. Повітря вільно проходить крізь волокна, не створюючи парникового ефекту і не залишаючи всередині волокна сторонніх запахів. 
 6. Купити подушку з бамбука, значить забезпечити своєму шийного відділу надійну підпружинену опору. Вона мнеться під вагою і знову повертає свою форму після сну.
 7. Матеріал чудово вбирає і випаровує вологу, вироби висихають значно швидше аналогів.

І хоча бамбук служить менше синтетичних аналогів, на бамбукові подушки ціна трохи вище, що пов'язано зі складним процесом обробки сировини.

Правила догляду

Для тривалої служби недостатньо просто купити подушку з бамбуковим наповнювачем, слід дотримуватися кількох нескладних правил:

 • Прати виріб руками або в делікатному режимі.
 • Температура води не вище 30 градусів.
 • Тільки рідкі миючі засоби.
 • Віджимати на невеликій швидкості та не викручувати. Збити у вологому стані і ще раз після висихання.

Придбання

Така корисна приналежність, як подушка з бамбука, ціна якої істотно залежить від кількості наповнювача, доданих до бамбуку матеріалів і використовуваного матеріалу чохла, повинна бути в кожному домі.

Додавання холлофайбера продовжує термін служби: шерсть зменшує гігроскопічність, збільшує теплопровідність, бавовна збільшує щільність і зменшує скочування.

Гігієнічний, м'який і пружний, виріб настільки зручний, що магазин пропонує бамбукові подушки оптом і вроздріб. Адже попит на ці вироби не падає, незалежно від сезону, погоди і останній модних віянь.

Екологічність при використанні і утилізації – один з найважливіших критеріїв в сучасному світі, після зручності використання.

На подушку з бамбуковим наповнювачем ціна істотно вище синтетичних виробів, аналогічних за властивостями, і набагато менше натуральних наповнювачів.

Ми пропонуємо своїм покупцям подушки відомих виробників і завжди готові допомогти з правильним вибором.