Пн-Пт: с 9:00 до 20:00

Сб: c 9:00 до 15:00 Нд: вихідний

Дзвоніть: 9.00 - 20.00

Вовняні ковдри

На сторінці:
Сортувати:
Фільтр товарів
грн.
137
6
6
11
126
6
9
59
11
3
5
10
5
19
1
15
3
3
1
53
17
38
14
11
3
7
3
4
136
1
3
7
38
4
17
27
3
2
3
2
38
2
88
55

Потреба зберігати комфортну температуру тіла призвела до поширення найрізноманітніших нічних накидок, що переродилися з часом в звичну для всіх вовняну ковдру. До появи синтетичних матеріалів - це був найнадійніший спосіб зігрітися вночі, адже перини були дорогими та швидко псувались.

Ковдра з натуральної вовни

Натуральна вовна створює навколо людини особливу ауру. Ті, хто вважає за краще натуральність, завжди з натхненням описують відчуття, які виникають при дотику з цим матеріалом. Особливе енергетичне тепло від шерсті покращує кровотік, знімає стрес, заспокоює нервову систему, знімає запалення в суглобах.

Види та типи

Натуральні вовняні ковдри бувають:

 • відкритими (жакардовим),
 • в чохлі (закриті),
 • нанесені на тканину. 

Відкриті ковдри представляють собою сплетене з товстих ниток полотно з начосом по верху. Такі ковдри виготовляються з верблюжої та овечої вовни. В чохлі з бязі, тика, мікрофібри, мікросатин, перкали або інших тканин, натуральна вовна служить наповнювачем. Ковдри в чохлі додатково прострочуються орнаментом по верху чохла, щоб уникнути скочування і збивання наповнювача. Таке оформлення створює додатковий візерунок на чохлі.

Вовна лами, нанесена на натуральну тканину, створює середньо-теплу м'яку і легку накидку, призначену для теплої пори року.

Можна купити ковдру з вовни наступних тварин:

 • кози, та окремо ангори,
 • вівці, та окремо мериноса,
 • альпаки,
 • верблюда.

Козяча краще всього знімає м’язеву напругу, ангора - тепла, пухка та дуже легка. Верблюжа вовна набагато легше за овечу. Лама вважається екзотичною і є найтеплішою. 

Вовна має надзвичайну гігроскопічність, чудово вбирає та випаровує вологу, вільно пропускаючи повітря та дозволяючи тілу дихати.

Ковдра з вовни: прання та сушка

Добротні та надійні, вони приносять здоровий сон і розслаблення. Ці вироби вимогливі й ніжні. Якщо до складу вовни додані штучні нитки, воно стає більш зносостійким, але часто втрачає у вазі, гігроскопічності, теплоізоляції та інших властивостях.

Основні принципи догляду:

 1. Прати в машинці ковдру можна тільки в тому випадку, якщо на його ярлику стоїть відповідна позначка. У більшості випадків, такі вироби не вміщуються в барабан машинки за розмірами, або їх не можна прати за рекомендацією виробника.
 2. У випадку невеликого забруднення, можна замочити невелику ділянку в холодній воді, випрати добре розведеним миючим засобом та виполоскати, обережно віджати вручну. 
 3. Сушити слід у теплому приміщенні в розгорнутому вигляді, без використання нагрівачів.
 4. Провітрювати вироби не рідше 1 разу в 6 місяців на відкритому повітрі.
 5. Зберігати в сухому приміщенні з гарною вентиляцією, і мішечку з натуральної тканини.

Як купити вовняну ковдру

Всі виробники використовують традиційні варіанти вовни і тканини для чохлів. Ці компоненти добре зарекомендували себе по зносостійким і теплоізоляційним властивостям. Перш, ніж зупинити свій вибір на тій чи іншій моделі, уточніть матеріал чохла і тип наповнювача. З'ясуйте щільність наповнювача, а також наявність і кількість штучних добавок. Чим більше таких добавок, тим менше властивостей натуральної вовни покаже ковдра в процесі експлуатації. Вовняні ковдри від виробника мають щільність наповнювача від 100 до 500гр/м2, в залежності від сезонності.

Під час замовлення в нашому магазині, менеджери допоможуть з’ясувати потреби та підібрати відповідну продукцію.