Пн-Пт: с 9:00 до 20:00

Сб: c 9:00 до 15:00 Нд: вихідний

Дзвоніть: 9.00 - 20.00

Комплекти з ковдр, подушок і постільної білизни

На сторінці:
Сортувати:
Фільтр товарів
грн.
12
9
3
4
1
2
5
2
5
3
2
1

Людина у сні проводить немало часу. Відпочиваючи, наш організм відновлює сили, до нас повертається хороший настрій, заряду позитивної енергії вистачає на весь наступний робочий день. Що потрібно, аби відпочинок був повноцінним та відновлював сили. Перш за все, це набір постільної білизни з ковдрою і подушками.

Вибір комплекту з ковдр, подушок і постільної білизни залежить не тільки від розміру місця для відпочинку. Існує декілька видів виробів для комфортного сну: полуторне, одинарне, двоспальне та євро.

Одинарні вироби будуть оптимальним вибором для ліжка стандартних розмірів, а також звичайних наборів з наволочок, простирадл та підковдри. Комплект з ковдри, подушки та постільної білизни полуторного розміру відмінно підійдуть для затишного відпочинку. Двоспальні вироби призначені для великого ліжка.

Комплекти, які випускаються у розмірі «євро», забезпечують комфортний відпочинок.

Які матеріали використовуються

Для виготовлення ковдр та подушок сучасні виробники використовують різноманітні види матеріалів, натуральні та синтетичні. Останні зовсім не поступаються своїми характеристиками виробам, виготовленим із натуральних компонентів.

  • Натуральні волокна бамбуку. Використовується натуральна сировина, яка має природний захист від появи пилових кліщів, грибку. Властивості натурального бамбука забезпечують природну терморегуляцію, обмін повітря, комфортний сон, тепло навіть в саму прохолодну погоду.
  • Мікрофібра, яка використовується для виготовлення ковдри та подушок, має високу зносостійкість. Такий текстиль моє прослужити нескінченно довго, зберігаючи свої якості. Губчата структура забезпечує обмін повітря, тонке волокно практично невагоме та є найкращим вибором для людей похилого віку.
  • Холлофайбер – має повністю штучне походження. Але сучасні технології роблять його не тільки схожими с натуральними матеріалами, але й абсолютно безпечними. Подушки та ковдри з нього на відмінно справляються з навантаженнями, висока зносостійкість зберігає їх якість протягом тривалого часу.
  • Пух-перо також використовується сьогодні для наповнення виробів, які забезпечують повноцінний відпочинок. Попередньо матеріал природного походження проходиться ретельну обробку. Він демонструє низьку теплопровідність, гігроскопічність, відмінно пропускає повітря, залишаючись зовсім невагомим.
  • Віскоеластик – матеріал, який є новинкою на ринку ортопедичних товарів. Його унікальність в тому, що він здатний запам’ятовувати форму тіла та зробити сон людини максимально комфортним.

На що звернути увагу, вибираючи подушку чи ковдру

Роблячи вибір, що покласти під голову для відпочинку, важливо звернути увагу на те, які матеріали використовуються в якості наповнювача. Якісний виріб для сну повинен забезпечувати підтримку голови та шийного відділу хребта, допомагати всій верхній частині тулуба розслабитися та відпочити під час сну. Які критерії важливо враховувати під час цього вибору:

  • Ширина плечей. Чим ширші плечі, тим вища подушка потрібна для повноцінного відпочинку. Така умова є важливою незалежно від того, спить чоловік на спині чи любить відпочивати на боці.
  • При м’якому матраці подушка повинна бути невисокою, тоді як для твердої поверхні вона повинна бути вищою. Оптимальною висотою заведено рахувати від 10 до 14 см.

Форма подушки повинна забезпечувати підтримку шиї, так відпочинок буде максимально комфортним та дозволить набратися сили перед наступним робочим днем.