РУССКИЙ ВОЕННЫЙ КОРАБЛЬ, ИДИ НА ХУЙРУССКІЙ ВОЄННИЙ КОРАБЛЬ, ІДІ НА XYЙ

Пн-Пт: с 9:00 до 18:00

Сб: c 9:00 до 15:00 Нд: вихідний

Дзвоніть: 9.00 - 18.00

Дитячі подушки

| 0 товарів
На сторінці:
Сортувати:

Чим менше дитина, тим більше часу вона проводить в ліжечку. І тим важливіше для неї правильно підібрані постільні приналежності. Дитячі подушки суттєво відрізняються за формою та структурою, в залежності від віку малюка та призначення самого виробу.

Різновиди та типи дитячих подушок

Подушки для дітей - не лише засіб зручно влаштуватись в ліжечку. Умовно їх поділяють на функціональні та класичні. Перші - призначені швидше для батьків, суттєво полегшуючи їм турботу про малюків, другі - використовуються для діточок трохи старше чи допомагають виправляти можливі захворювання у найменших.

Функціональні

Наймасовіше використовуються наступні моделі:

 • для годування;
 • кокони;
 • ортопедичні;
 • для вкладишів в автокрісла та стільчики.

Призначені для годування, мають форму підкови та дозволяють мамі підтримувати малюка в необхідному положенні, послабити чи взагалі звільнити руки. За такого годування мама менше пристає, а також знижується ризик випадково випустити дитину.

Для найменших зручно купити дитячу подушку в формі кокона. Це невелике спальне місце для безпечного розташування малюка поза ліжечком. Невисокі м’які бортики зручні лише для малюків, що ще не навчились повзати. 

Ортопедичні моделі рекомендовані дітлахам, що страждають на кривошию, викривлення черепа чи навіть насморк. Під час вибору обов’язково потрібно враховувати рекомендації лікарів. 

Найменшим для перевезення в автокріслі рекомендують купити дитячу подушку для сну в формі вкладиша. Під шийний відділ та потилицю розміщується пласка частина, тоді як з боків розташовані м’які частини, що підтримують правильне положення голови. Аналогічні елементи використовуються для вкладишів у сидячі візочки та стільчики для годування. 

Окремо можна виділити інтер’єрні подушки для дитячої кімнати. Це яскраві елементи, використовувані для оздоблення та ігор. На них не відпочивають, з ними бавляться. Тут в матеріалі поверхні найважливішим є практичність та стійкість до вологої обробки.

Подушки для дитячого ліжечка 

Стандартні дитячі ліжка мають ширину 60 см, однак люльки, автокрісла та возики набагато вужчі, тому і подушки для них необхідні інших розмірів. Перед придбанням слід провести заміри крісла, стільчика чи возика. 

В якості наповнювача може використовуватись:

 • пух;
 • пір’я;
 • флізелін;
 • синтепон;
 • вовна;
 • поліефірне волокно;
 • силіконізовані кульки;
 • Memory Flex.

При цьому зовнішній матеріал - гіпоалергенний та натуральний, легко переться та швидко сохне.

Дитячі подушки для сну рекомендовано застосовувати не раніше за 1,5-2 роки, після формування та закріплення хребців шийного відділу. Чим менша дитина, тим жорсткіша та менша за розміром подушка йому потрібна. Найменші зовсім не потребують подібного аксесуару.

У випадку порушень сну або складнощів із диханням, слід купити подушку для дитини  з щільного матеріалу. Переважно це інноваційний матеріал Memory Flex з ефектом пам’яті. Це дає необхідну підтримку хребту та дозволяє повноцінно відпочити.

Більш м’які, з синтепону чи флізеліну, рекомендовані дітям 2-4 років. Вони швидко зминаються, не мають щільного наповнення та найчастіше мають розміри точно з дитяче ліжечко. 

Для дошкільнят рекомендовані дитячі гіпоалергенні подушки із штучними наповнювачами. Вони перешкоджають розмноженню пилових кліщів та розвитку алергічних реакцій.

Бажаючи купити подушку для дітей шкільного віку, можна обрати пухову - м’яку і ніжну, пір’яну чи навіть вовняну. Однак, ці наповнювачі накопичують в собі вологу та здатні стати розповсюджувачем інфекції, тому вимагають ретельної регулярної сушки і очищення.

Подушка для малюка має приносити лише задоволення, тому віднестись до її вибору слід надзвичайно уважно.

У цій категорії немає товарів.